• Index
  •  » HP
  •  » WARSZATATY - Polecane, Odradzane

#1 03-01-2010 09:56:00

 aRti

Administrator

7420569
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 25-11-2009
Posty: 362
Punktów :   
Samochód: Fiat Siena 1.6 16V

WARSZATATY - Polecane, Odradzane

W tym temacie Polecajcie Warsztaty na prawdę takie które warto, podobnie jak gdzieś się spotkaliście z Warsztatem który robi nie na Jakość, tylko na ilość to dajcie tutaj odpowiednie info,  co prawda staram się robić przy samochodzie sam ale są rzeczy których się nie tych  i na pewno znajdzie się tutaj kilka podobnych osób.

POLECAM

Warsztat Samochodowy na Zagórzu tak jak kiedyś był urząd Celny, Gościu robi tam co prawda w garażu ale ma bardzo atrakcyjne Ceny i ma fach w ręku Oddawałem do niego już Malucha, Uno, i teraz jeżdżę z Sieną, Gościu jest na emeryturze i sobie tak dorabia, wcześniej najlepiej do niego podjechać i się ugadać bo gościu robi tylko na zapisy jeszcze nigdy się nie spotkałem z tym żeby mu jakiś samochód stał i czekał na robotę robi jeden nie bierze drugiego. POLECAM przez duże P jeżeli by ktoś chciał do niego numer KOM. to pisać na PW

KATEGORYCZNIE NIE POLECAM

Warsztat Samochodowy w Dąbrowie Górniczej Na Legionach Polskich tak jak kiedyś było tam Magneti Marelli goście ręczny robili mi 2h i gdybym nad jednym osobnikiem nie stał cały czas to bym miał to tak poskładane że Strach pomyśleć po 3 miesiącach Ręczny poprawiany bo i tak nie dobrze był zrobiony

Warsztat Samochodowy w Dąbrowie Górniczej w uliczkach za Sztygarką warsztat praktycznie graniczy z Shellem przy trasie oraz Fordem
Zdecydowanie odradzam Maluch miał poprawiane Sprzęgło 3 razy (Wymiana na Nowe) goście zdecydowanie robią na pośpiech nie na jakoś, przed warsztatem zawsze multum samochodów, w tym czasie co ich odwiedzałem z Sprzęgłem podobnych ludzi jak ja było mniej więcej 5. Zero zorganizowania i zero konkretnej roboty


aRti & Kasiunia
Grupa-Śląsk
Palio Siena Albea
Uno Klub Polska
Polska Jazda

Offline

 
  • Index
  •  » HP
  •  » WARSZATATY - Polecane, Odradzane

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plOprogramowanie stomatologiczne System wentylacyjny