#1 13-01-2010 16:41:59

pablo170

Klubowicz

Skąd: Brzeszcze lub czasami Katowice
Zarejestrowany: 07-12-2009
Posty: 93
Punktów :   

problemy forum i userów

aRti napisał:

widze że bardzo duże grono interesuje się Forum tak dalej pójdzie to nie będzie sęsu robić lepek ... tylko pytanie po co ja tyle telefonów wykonuje

Widzisz Arti problem w tym, że ciężko zachęcić ludzi do brania udziału w forum motoryzacyjnym dla wszystkich. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że co jest do wszystkiego to jest do niczego. Bo z doswiadczenia wiem, że takie coś jest ciężko rozwinąć. Dlaczego ?? Bo jeśli już ktoś szuka klubu to z zasady atakuje kluby, które zrzeszają miłośników jednego modelu, rzadziej marki. Zobacz siebie np. Miałeś malucha, byłeś w terytorium. Sprzedałeś malucha kupiłeś uno i już na terytorium nie przyjechałes nawet dla samych kolegów. Zmieniles klub na uno klub polska. Ja miałem genezisa, ale tam siedzieli tylko byli userzy terytorium, a potem 126-klub. A i tak całość szlag trafił. Dlatego Art nie spinaj się tak bo to nic nieda. Nie zbudujesz tu czegoś takiego jak vwgolf.pl ,vwslask.pl. Poprostu trzeba się cieszyć z tego co jest nawet jesli są to 4 osoby na zlocie. Co z tego że forum ma 35 userów ( chyba na siłe zaproszonych ) jak aktywnych jest 3-4 ( no może troche więcej patrz ranking aktywnych userów) i to jest cały klub. Ja puki co bym nie inwestował w ulotki lepy czy wizytówki. Szkoda kasy i czasu. Zadbalbym o tych co są, zorganizowałbym jakieś atrakcje. A nie tylko stanie na mrozie, bo takie parkingowe spoty szybko ludzi znudzą. Do tego kolejny problem wygodnych spotów blisko swojego domku co by daleko nie było. Zauważyłem, że są osoby z rudy śl, chorzowa i jaworzna i powiem szczerze, że spoty w będzinie czy DG to nie bardzo na miejscu. Ja wiem, że tu chodzi o koszty paliwa itp, ale jak ktoś ma z tym problem to po co zaczynać zabawe w motoryzacje(bez urazy dla nikogo). Alternatywa są katowice bo z każdego miejsca każdy ma rewelka dojazd. I wszyscy mają podobny dystans. Zresztą większe możliwości. Tyle odemnie pozdrawiam

Offline

 

#2 13-01-2010 19:42:07

Przem@s

Klubowicz

2939253
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 10-12-2009
Posty: 97
Punktów :   

Re: problemy forum i userów

pablo170 napisał:

aRti napisał:

widze że bardzo duże grono interesuje się Forum tak dalej pójdzie to nie będzie sęsu robić lepek ... tylko pytanie po co ja tyle telefonów wykonuje

Widzisz Arti problem w tym, że ciężko zachęcić ludzi do brania udziału w forum motoryzacyjnym dla wszystkich. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że co jest do wszystkiego to jest do niczego. Bo z doswiadczenia wiem, że takie coś jest ciężko rozwinąć. Dlaczego ?? Bo jeśli już ktoś szuka klubu to z zasady atakuje kluby, które zrzeszają miłośników jednego modelu, rzadziej marki. Zobacz siebie np. Miałeś malucha, byłeś w terytorium. Sprzedałeś malucha kupiłeś uno i już na terytorium nie przyjechałes nawet dla samych kolegów. Zmieniles klub na uno klub polska. Ja miałem genezisa, ale tam siedzieli tylko byli userzy terytorium, a potem 126-klub. A i tak całość szlag trafił. Dlatego Art nie spinaj się tak bo to nic nieda. Nie zbudujesz tu czegoś takiego jak vwgolf.pl ,vwslask.pl. Poprostu trzeba się cieszyć z tego co jest nawet jesli są to 4 osoby na zlocie. Co z tego że forum ma 35 userów ( chyba na siłe zaproszonych ) jak aktywnych jest 3-4 ( no może troche więcej patrz ranking aktywnych userów) i to jest cały klub. Ja puki co bym nie inwestował w ulotki lepy czy wizytówki. Szkoda kasy i czasu. Zadbalbym o tych co są, zorganizowałbym jakieś atrakcje. A nie tylko stanie na mrozie, bo takie parkingowe spoty szybko ludzi znudzą. Do tego kolejny problem wygodnych spotów blisko swojego domku co by daleko nie było. Zauważyłem, że są osoby z rudy śl, chorzowa i jaworzna i powiem szczerze, że spoty w będzinie czy DG to nie bardzo na miejscu. Ja wiem, że tu chodzi o koszty paliwa itp, ale jak ktoś ma z tym problem to po co zaczynać zabawe w motoryzacje(bez urazy dla nikogo). Alternatywa są katowice bo z każdego miejsca każdy ma rewelka dojazd. I wszyscy mają podobny dystans. Zresztą większe możliwości. Tyle odemnie pozdrawiam

Zgadzam się z Tobą w 100%. Co prawada nie byłem jeszcze na spocie, po prostu byłem za każdym razem na uczelni.
Mam nadzieję to zmienić w najbliższym czasie o ile znowu spot nie wypadnie w weekend, w który mam uczelnie.
A co do miejsca spotowania to myślę, że Katowice są dobrym miejsce na wpólne spotkania.
Myślę, że IKEA w Katowicach lub 3Stawy to dobre miejsca. Co o tym sądzicie?


Seat Ibiza 1,4 Klub Seat Ibiza Polska, a jak nie jeżdżę samochodem to gram w Worl Of Warcraft - FOR THE HORDE

Offline

 

#3 13-01-2010 22:48:22

 dawciol

Klubowicz

1400245
Skąd: Radzionków
Zarejestrowany: 28-12-2009
Posty: 32
Punktów :   
Samochód: Renault Megane Coupe

Re: problemy forum i userów

ja tam niechce nic mowic bo na spocie bylem moze 15 minut ale wiem cos o tym bo mielismy kiedys rowniez swoj klub. i powiem tak ze problem tkwi w 30 % temu czemu ma klub sluzyc. czy ma to byc klub motoryzacyjny czy tuningowy, jaki tuning sie uwaza itp itd. a nastepne 50% stanaowia sami klubowicze b co to za klubowicz co nie byl na ani 1 ( slownie: jednym ) spocie, zlocie, piciu, sraniu czy czym kolwiek. poza tym jezeli to ma byc jedynie forum motoryzacujne to nie ma sensu zabawy z klubowiczami naklejkami i innymi pierdolami.

sory ale to moje zdanie. wiem cos o tym bo tez to przeszedlem. jako zalozyciel klubu tuningowego w piekarach. po 2 latach super klubu, ludzi pomocy itp nagle zaczeli go olewac i nie dalo sie juz tego ciagnac. jak cos sluze pomoca.

Offline

 

#4 13-01-2010 23:39:38

pablo170

Klubowicz

Skąd: Brzeszcze lub czasami Katowice
Zarejestrowany: 07-12-2009
Posty: 93
Punktów :   

Re: problemy forum i userów

trzeba ustalić priorytety. Bez tego ani rusz. Forum tuningowe odpada brakuje u nas tego. Motoryzacyjne zbyt ogólnie.
Ja jestem pierw za ustaleniem konkret spota tj. wszyscy zainteresowani obowiązkowo muszą się zjawić. Dlaczego ?? bo żeby coś móc robić trzeba wiedzieć z kim się to bedzie robiło. Ja to nazywam selekcją ( troche brutalnie, ale prawda jest taka że nie wszyscy urodzili się ze wszystkimi klepkami ) a uwierzcie mi, że troche o tym wiem bo z poprzednim klubem zrobiłem prawie 40tyś km w jeden sezon. Wyprawy w góry na week, na słowacje. jakieś wspólne week. tu nie można sobie pozwolić na jakies szczeniackie zachowanie. Oczywiście nie mówie, że takie wyprawy były na sztywno. Wygłupom nie było końca ale wszystko z głową. Dopiero na taki spocie będzie można określić co chcemy robić i na co nas stać. Potem pozostanie nam jakieś 2 do 3 miechów by ogarnąć wszystko by już od maja / czerwca zacząć zabawe. pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez pablo170 (13-01-2010 23:43:02)

Offline

 

#5 14-01-2010 09:23:11

 Bogas

BANAN

Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 08-12-2009
Posty: 265
Punktów :   
Samochód: Citroen C5
WWW

Re: problemy forum i userów

Mocie racja trza wiedzieć czego się chce !!!
Poznanie w realu to podztawa do wspólnego działania a do jakiego to właśnie trza określić !!
Narazie forum się rozwija(właściwie staneło w miejscu )
Z naklejkami i wizytówkami fajny pomysł ale chyba deko za wczas mało nas i mało rozwinięci jesteśmy !!
Co do miejsca spotkań fakt jest że nie każdego stać nalać wachy i jechać kawał drogi coby się przez 5 minut widzieć ale z drugiej strony skoro kupił woza powinno być go stac na wyjazdy !!
Narazie jest zimno ale z początkiem wiosny można wspólnie wyjechać gdzieś na wekkend !!!

No i przede wszystkim trza się zastanowić co momy sobą reprezentować i w jakim kierunku działać jakieś cele itp.
W sumie moje myślenie pokrywo się z waszym tak że luzik


http://i32.tinypic.com/2qn0dnm.jpg

Offline

 

#6 14-01-2010 21:57:28

 bedziu88

Użytkownik

8260643
Skąd: Dabrowa Górnicza
Zarejestrowany: 09-12-2009
Posty: 29
Punktów :   
Samochód: VW Passat B5

Re: problemy forum i userów

zgadzam się z wami tak jak piszecie trzeba sie poznac wszsycy na realu a potem planowac wszystko ale te wyjazdy na weekend bardzo fajna sprawa jestem zza

Offline

 

#7 14-01-2010 22:53:56

Przem@s

Klubowicz

2939253
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 10-12-2009
Posty: 97
Punktów :   

Re: problemy forum i userów

Wspólny wypad na weekend spoko sprawa ale to chyba dopiero jak będzie ciepło
No i mam nadzieę, że na następnym spocie będęsię mógł pojawić.
Za dwa tygodnie prosze nie organizować spota bo jestem na uczelni:P za to ten weekend jestem na miejscu ;p


Seat Ibiza 1,4 Klub Seat Ibiza Polska, a jak nie jeżdżę samochodem to gram w Worl Of Warcraft - FOR THE HORDE

Offline

 

#8 15-01-2010 15:48:15

 aRti

Administrator

7420569
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 25-11-2009
Posty: 362
Punktów :   
Samochód: Fiat Siena 1.6 16V

Re: problemy forum i userów

na ostatnim spocie już rozmawialiśmy o takim wypadzie, i każdy był raczej na tak, wiadomo wcześniej trzeba jeszcze wszystko obgadać itp. Jeżeli chodzi o następnego spota to dopiero jak się ociepli więc może do tego czasu przemas zdasz tą szkołę jeżeli chodzi o tą lekturę co napisał Pablo to się zgadzam forum powoli sie wypala a jeszcze dobrze nie zaczeło działać z lepami i podobnymi gadżetami na razie się wstrzymujemy zobaczymy jak to wszystko będzie działać latem, puki co trzeba cieszyć się tym co jest no i udzielać się aby całkiem to wszystko nie padło na Pysk


aRti & Kasiunia
Grupa-Śląsk
Palio Siena Albea
Uno Klub Polska
Polska Jazda

Offline

 

#9 15-01-2010 16:52:07

 bedziu88

Użytkownik

8260643
Skąd: Dabrowa Górnicza
Zarejestrowany: 09-12-2009
Posty: 29
Punktów :   
Samochód: VW Passat B5

Re: problemy forum i userów

następnym razem bedzie lepiej

Offline

 

#10 15-01-2010 17:04:08

 aRti

Administrator

7420569
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 25-11-2009
Posty: 362
Punktów :   
Samochód: Fiat Siena 1.6 16V

Re: problemy forum i userów

co masz na myśli że w następnym klubie czy na następnym spocie hehe


aRti & Kasiunia
Grupa-Śląsk
Palio Siena Albea
Uno Klub Polska
Polska Jazda

Offline

 

#11 15-01-2010 17:05:35

 bedziu88

Użytkownik

8260643
Skąd: Dabrowa Górnicza
Zarejestrowany: 09-12-2009
Posty: 29
Punktów :   
Samochód: VW Passat B5

Re: problemy forum i userów

następnym spocie nie mam zamiaru na razie nigdzie indziej isc

Offline

 

#12 15-01-2010 17:09:42

 aRti

Administrator

7420569
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 25-11-2009
Posty: 362
Punktów :   
Samochód: Fiat Siena 1.6 16V

Re: problemy forum i userów

no ja Myśle hehehe


aRti & Kasiunia
Grupa-Śląsk
Palio Siena Albea
Uno Klub Polska
Polska Jazda

Offline

 

#13 15-01-2010 18:42:58

Przem@s

Klubowicz

2939253
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 10-12-2009
Posty: 97
Punktów :   

Re: problemy forum i userów

aRti napisał:

Jeżeli chodzi o następnego spota to dopiero jak się ociepli więc może do tego czasu przemas zdasz tą szkołę

No ja planowo obronę mam mieć pod koniec czerwca, więc do tego czasu pewnie będzie różnie ze spotami.
Ale za to po obronie będę miał pewnie więcej czasu, chociaż wiadomo, że róznie to bywa w życiu - zawsze coś


Seat Ibiza 1,4 Klub Seat Ibiza Polska, a jak nie jeżdżę samochodem to gram w Worl Of Warcraft - FOR THE HORDE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl