#1 07-12-2009 21:27:00

pablo170

Klubowicz

Skąd: Brzeszcze lub czasami Katowice
Zarejestrowany: 07-12-2009
Posty: 93
Punktów :   

Moje vento 96

Jak w temacie. Macie kogoś kto w najbliższym czasie chce kupić auto. to polecam swojego ventylka
Foty i info w "garażu" cena 8500 do negocjacji i naprawde warta tego ponieważ w ciągu ostatnich 5 mies. Wymienione całe zawiecho gumy, lozyska, amory, gałki,sworznie,  ukł hamulcowy z przodu (tarcze klocki ), tył szczęki, nowe amory i springi z tyłu ( 1 miesiąc ) przód to samo ( tyle że 6 miechów mają) Nowy silnik 2.0 115KM ( auto cały czas zarejestrowane jako 1.8 tańsze opłaty ) od 500km dopiero gaz widzi wcześniej tylko benzyna, nowe sprzęgło, mfa, 4x el. szyby i szyber, central, alarm, wspoma, klima  100% sprawna ( ale do ukończenia tzn. całość założona kompletna ale jeszcze nie podpięta i nie nabita sprawności jestem pewny bo osobiście wyjmowałem ją z golfa i sprawdzałem). opony zimowe i letnie ( 1 sezon ) audio widoczne na fotach za dopłatą  do dogadania.
Z autem się rozstaje tylko dlatego, że potrzebuje busa ( dokładnie T4 multivan), a niestać mnie na zakup drugiego. oczywiście jak nie znajde godnego kupca to auto zostaje. nie puszcze go za pół darmo. poprostu odpuszcze busa. A cena naprawde nie jest duża tym bardziej, że w remont auta szły markowe części jak, FAG, JURID, LEMFORD ( robiony pod siebie ) Więc koszt samych napraw + zmiana silnika itp to koszt ok 4500zł
Auto najchętniej oddam po nowym roku. kontakt gg 2786889 lub przez pm

Ostatnio edytowany przez pablo170 (07-12-2009 21:27:48)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKancelaria prawna Kraków calominal Meble na zamówienie Warszawa